2013-2014 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI YAZ DÖNEMİ SON SINIFLARIN TEK DERS SINAVLARI

Fakültemizde mezuniyet durumuna gelen Son Sınıf Öğrencilerinin TEK DERS SINAVLARI (YAZ) 11 EYLÜL 2014 PERŞEMBE günü saat: 09.00’da yapılacaktır.

Sınava girecek olan öğrenciler; http://fen.ege.edu.tr/tr/images/dilekceler/Tek_Ders_Sinavi.pdf adlı siteden alacakları dilekçelerini en geç 05 EYLÜL 2014 CUMA günü mesai bitimine kadar Dekanlık Öğrenci İşleri Bürosuna vermeleri önemle duyurulur.

SON SINIFLARIN TEK DERS SINAVLARI (BAHAR)

Fakültemizde mezuniyet durumuna gelen Son Sınıf Öğrencilerinin TEK DERS SINAVLARI (BAHAR) 15 TEMMUZ 2014 SALI günü yapılacaktır.

Sınava girecek olan öğrenciler; http://fen.ege.edu.tr/tr/images/dilekceler/Tek_Ders_Sinavi.pdf adlı siteden alacakları dilekçelerini en geç 09 TEMMUZ 2014 ÇARŞAMBA günü mesai bitimine kadar Dekanlık Öğrenci İşleri Bürosuna vermeleri önemle duyurulur.

EKLE-SİL HAFTASI

Ders ekleme, ders sildirme veya transkripte görülen bir yanlışlığın düzeltilmesi E.Ü. Kayıtlanma, Kayıt Yenileme, Yatay/Dikey Geçiş ve Kayıt Silme İşlemleri Yönergesi’nin 7. maddesi uyarınca 07.10.2013-13.10.2013 tarihleri arasında Öğrenci Bilgi Sistemi üzerinden öğrenci danışmanı ile birlikte yapacaktır.

Öğrencilerimize ve öğretim elemanlarımıza önemle duyurulur.

SON SINIFLARIN EK SINAVLARI

Mezun durumuna gelmiş Son Sınıf öğrencilerinden, Eğitim-Öğretim sürecinde alması gereken tüm derslere kayıtlanıp, devam şartını yerine getirdikleri halde en fazla üç (3) dersten başarısız olanlar için; 2012-2013 Eğitim-Öğretim dönemi sonuna kadar bir kez ve aynı yarıyıl sonunda kullanılmak kaydıyla ek sınav hakkı verilmesine, bu hakkı kullanan öğrencilerin tek ders sınav [...]