SON SINIFLARIN TEK DERS SINAVLARI (BAHAR)

Fakültemizde mezuniyet durumuna gelen Son Sınıf Öğrencilerinin TEK DERS SINAVLARI (BAHAR) 15 TEMMUZ 2014 SALI günü yapılacaktır.

Sınava girecek olan öğrenciler; http://fen.ege.edu.tr/tr/images/dilekceler/Tek_Ders_Sinavi.pdf adlı siteden alacakları dilekçelerini en geç 09 TEMMUZ 2014 ÇARŞAMBA günü mesai bitimine kadar Dekanlık Öğrenci İşleri Bürosuna vermeleri önemle duyurulur.

EKLE-SİL HAFTASI

Ders ekleme, ders sildirme veya transkripte görülen bir yanlışlığın düzeltilmesi E.Ü. Kayıtlanma, Kayıt Yenileme, Yatay/Dikey Geçiş ve Kayıt Silme İşlemleri Yönergesi’nin 7. maddesi uyarınca 07.10.2013-13.10.2013 tarihleri arasında Öğrenci Bilgi Sistemi üzerinden öğrenci danışmanı ile birlikte yapacaktır.

Öğrencilerimize ve öğretim elemanlarımıza önemle duyurulur.

SON SINIFLARIN EK SINAVLARI

Mezun durumuna gelmiş Son Sınıf öğrencilerinden, Eğitim-Öğretim sürecinde alması gereken tüm derslere kayıtlanıp, devam şartını yerine getirdikleri halde en fazla üç (3) dersten başarısız olanlar için; 2012-2013 Eğitim-Öğretim dönemi sonuna kadar bir kez ve aynı yarıyıl sonunda kullanılmak kaydıyla ek sınav hakkı verilmesine, bu hakkı kullanan öğrencilerin tek ders sınav [...]

42 AKTS ÜSTÜ KREDİ ALMA (Son Sınıf Öğrencileri)

 

ÖLÇME VE DEĞERLENDİRME  ESASLARI YÖNERGESİ ( SENATO-28.08.2012)

 MADDE 9)  BAŞARISIZ ÖĞRENCİLERDEN;

 MEZUN DURUMUNA GELEN  4. SINIF ÖĞRENCİLERİNİN, 22 AĞUSTOS 2011 TARİH VE 28033 SAYILI RESMİ GAZETEDE YAYINLANAN EĞİTİM VE ÖĞRETİM YÖNETMELİĞİNİN 6.MADDESİNİN 6. FIKRASINDA BAHSEDİLEN EN FAZLA 42 AKTS KREDİLİK DERS ALABİLME SINIRININ ARTTIRILMASI,  EN ÇOK ÜÇ (3) DERS EKLENECEK ŞEKİLDE İLGİLİ [...]