EKLE-SİL HAFTASI

Ders ekleme, ders sildirme veya transkripte görülen bir yanlışlığın düzeltilmesi E.Ü. Öğrenci Kayıt-Kabul işlemlerine ilişkin Yönergesi’nin Ekle / Sil İşlemleri ; Madde 13–(1) Eğitim ve öğretim dönemi başladıktan sonraki ikinci haftada öğrenci, bilgi sistemi üzerinden ve önceden ilan edilen tarihlerde kaydolduğu derslerin bazılarından kaydını sildirmek ya da yeniden bazı derslere kaydolmak üzere ekle / sil [...]

2013-2014 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI YAZ DÖNEMİ SON SINIFLARIN TEK DERS SINAVLARI

Fakültemizde mezuniyet durumuna gelen Son Sınıf Öğrencilerinin TEK DERS SINAVLARI (YAZ) 11 EYLÜL 2014 PERŞEMBE günü saat: 09.00’da yapılacaktır.

Sınava girecek olan öğrenciler; http://fen.ege.edu.tr/tr/images/dilekceler/Tek_Ders_Sinavi.pdf adlı siteden alacakları dilekçelerini en geç 05 EYLÜL 2014 CUMA günü mesai bitimine kadar Dekanlık Öğrenci İşleri Bürosuna vermeleri önemle duyurulur.

SON SINIFLARIN TEK DERS SINAVLARI (BAHAR)

Fakültemizde mezuniyet durumuna gelen Son Sınıf Öğrencilerinin TEK DERS SINAVLARI (BAHAR) 15 TEMMUZ 2014 SALI günü yapılacaktır.

Sınava girecek olan öğrenciler; http://fen.ege.edu.tr/tr/images/dilekceler/Tek_Ders_Sinavi.pdf adlı siteden alacakları dilekçelerini en geç 09 TEMMUZ 2014 ÇARŞAMBA günü mesai bitimine kadar Dekanlık Öğrenci İşleri Bürosuna vermeleri önemle duyurulur.

EKLE-SİL HAFTASI

Ders ekleme, ders sildirme veya transkripte görülen bir yanlışlığın düzeltilmesi E.Ü. Kayıtlanma, Kayıt Yenileme, Yatay/Dikey Geçiş ve Kayıt Silme İşlemleri Yönergesi’nin 7. maddesi uyarınca 07.10.2013-13.10.2013 tarihleri arasında Öğrenci Bilgi Sistemi üzerinden öğrenci danışmanı ile birlikte yapacaktır.

Öğrencilerimize ve öğretim elemanlarımıza önemle duyurulur.