DİĞER

 

 1. Nuriyev U.G., Berberler M.E., Gürsoy A. “Ulaşım Sektöründe Bir Boyutlu Uygun Yer Seçimi Problemi İçin Yazılım Geliştirme”, Proje pazarı 2008, Düzenleyen Kuruluş: İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü - Endüstriyel İlişkiler Yönetim Birimi, İzmir; 18, 25 Haziran 2008.
 1. Nuriyev U.G., Güner M., Berberler M.E., Gürsoy A. “Yalın Üretim Hat Dengeleme, Model Değişim Süreçlerinin Optimizasyonu, Üretim Sürecinde Planlama Problemlerinin Çözümü, Yazılım Geliştirilmesi ve Tekstil Sektöründe Uygulanması”, Proje pazarı 2008, Düzenleyen Kuruluş: İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü - Endüstriyel İlişkiler Yönetim Birimi, İzmir; 18, 25 Haziran 2008.
 1. Nuriyev U.G., Berberler M.E., Gürsoy A. “Bir Boyutlu Kesme Problemi İçin Bir Paket Program Hazırlanması Ve PVC, Metal Ve Kamu Sektörlerinde Uygulanması”, Proje pazarı 2008, Düzenleyen Kuruluş: İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü - Endüstriyel İlişkiler Yönetim Birimi, İzmir; 18, 25 Haziran 2008.
 1. Güner M., Nuriyev U., Berberler M. E.,Gürsoy A. “Tekstilde Ardışık ve Paralel İşlemli Karmaşık Bir Üretim Sürecinin Optimal Hat Dengelemesi: Matematiksel Olarak Modelleme ve Yeni Bir Yazılım Modülü Geliştirme”, Türkiye Tekstil Teknoloji Platformu (TTTP) - Bilgi Paylaşımı ve Proje Ortaklıkları Oluşturma Toplantısı, Düzenleyen Kuruluş: İstanbul Tekstil ve Konfeksiyon İhracatçı Birlikleri, İstanbul, 21 Mayis 2008.
 1. Babayev, D.A., Nuriyev, U.G., Bell, G.I., Berberler, M.E.,  Gürsoy, A., Kurt.M., Library of Bandpass problems, http://sci.ege.edu.tr/math/BandpassProblemsLibrary/,  2007.
 1. Nuriyev, U.G., Berberler, M.E., Gürsoy, A., Kaya, O., Ulaşım Sektöründe Bir Boyutlu Uygun Yer Seçimi Problemi İçin Yazılım Geliştirme, “Inno-Venture 2007” Proje pazarı, Düzenleyen Kuruluşlar: TÜBITAK, EBILTEM, TURKCELL (Proje No BIT_206), İzmir, 13-14 Aralık 2007.
 1. Nuriyev, U.G., Berberler, M.E., Gürsoy, A., Kaya, O., Yalın Üretim Hat Dengeleme, Model Değişim Süreçlerinin Optimizasyonu, Üretim Sürecinde Planlama Problemlerinin Çözümü, Yazılım Geliştirilmesi ve Tekstil Sektöründe Uygulanması, “Inno-Venture 2007” Proje pazarı, Düzenleyen Kuruluşlar: TÜBITAK, EBILTEM, TURKCELL (Proje No BIT_207), İzmir, 13-14 Aralık 2007.
 1. Nuriyev, U.G., Berberler, M.E., Gürsoy, A., Kaya, O., Bir Boyutlu Kesme Problemi İçin Bir Paket Program Hazırlanması Ve PVC, Metal Ve Kamu Sektörlerinde Uygulanması, “Inno-Venture 2007” Proje pazarı, Düzenleyen Kuruluşlar: TÜBITAK, EBILTEM, TURKCELL (Proje No BIT_208), İzmir, 13-14 Aralık 2007.
 1. Güner, M., Gürsoy, A., İlleez, A.A., Nuriyev U.G., Dikim ünitelerinde hazırlık sürelerinin optimizasyonu için iş çizelgeleme programı, “Inno-Venture 2007” Proje pazarı, Düzenleyen Kuruluşlar: TÜBITAK, EBILTEM, TURKCELL (Proje No BIT_210), İzmir, 13-14 Aralık 2007.
 1. Nuriyev, U.G., Güner, M., Berberler, M. E., Gürsoy, A., Vatansever, B. Yalın Üretim Unsurları ve Minimum Kayıp Zaman Hedefi ile İdeal Üretim Değerlerini Belirleyen Modüler Hat Dengeleme Paket Programı, Teknoloji, Yenilik & Girişim Sermayesi Günleri ve Proje Pazarı,. Düzenleyen Kuruluşlar: ESBAS, TÜBITAK, EBILTEM (Proje No 409), İzmir, 1-2 Aralık 2005.
 1. "1 - 3 Aralık 2010" tarihleri arasında Ege Üniversitesi tarafından düzenlenen “EGE AR-GE VE TEKNOLOJİ GÜNLERİ-AREGE” etkinliğine aşağıda bilgileri sunulan 4 (dört) adet proje ile katılmışız.

 

Danışman

Proje Adı

Proje Ekibi

1

Prof.Dr. Urfat NURİYEV

DİKİM ÜNİTELERİNDE OPTİMUM DÜZENİN BELİRLENMESİ İÇİN BİR PAKET PROGRAM

Prof.Dr. Urfat NURİYEV, Doç.Dr. Mücella GÜNER, Araş.Gör. Alime Aslı İLLEEZ, Arif GÜRSOY.

2

Prof.Dr. Urfat NURİYEV

KESME PROBLEMLERİNDE EN KÂRLI KESİM DESENİN BELİRLENMESİ İÇİN BİR PAKET PROGRAM

Prof.Dr. Urfat NURİYEV, Araş.Gör.Dr. Murat Erşen BERBERLER, Arif GÜRSOY.

3

Prof.Dr. Urfat NURİYEV

Tekstilde Ardışık ve Paralel İşlemli Karmaşık Bir Üretim Sürecinin Optimal Hat Dengelemesi: Matematiksel Olarak Modelleme ve Yeni Bir Yazılım Modülü Geliştirme

Prof.Dr. Urfat NURİYEV, Doç.Dr. Mücella GÜNER, Arif GÜRSOY, Araş.Gör.Dr. Murat Erşen BERBERLER.

4

Prof.Dr. Urfat NURİYEV

ACİL HİZMET BİRİMLERİNİN OPTİMAL YERLEŞİMİ ÜZERİNE PAKET PROGRAM

Prof.Dr. Urfat NURİYEV, Ar.Gör.Dr. Murat Erşen BERBERLER, Arif GÜRSOY, Selçuk KESKİN.

12. "26-28 Nisan 2011" tarihleri arasında Ege Üniversitesinde düzenlenmiş "Bilim haftası-3" etkinliğine 3 (üç) adet proje ile katılmışız

 1. Çok Odaklı Eğrilerin Bilgisayar Destekli Öğretimi (Nuriyev U.G., Berberler M.E., Gursoy A)
 1. "DesteCi" Bilgisayar Oyun Programı (Nuriyev U. G., Kurt M.)
 1. "Zihin Okuyucu" Bilgisayar Oyun Programı (Nuriyev U.G., Sözeri V.)